Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m - DELTACO - kuva 1
2 / 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m - DELTACO - kuva 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
20,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Toimitettavissa0 kpl (22.04.2021 18:46:57)
TuotenumeroLCSC-3M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-3M
EAN koodi7340004613008
Toimitusaika-arvio23.06.2021 + 3 arkipv
(300 kpl)
DELTACO tuotteet
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m. DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal