Kirjaudu Kirjaudu
Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
22,10 €
kpl
Määrä-alennus
3+21.89
5+21.76
10+21.41
1 / 2
DELTACO LCSC-3M Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m / 1
2 / 2
DELTACO LCSC-3M Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m / 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
22,10 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+21.89
5+21.76
10+21.41
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla196 kpl (26.01.2022 20:31:17)
TuotenumeroLCSC-3M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-3M
EAN koodi7340004613008
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Multimode kuitukaapelit
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal