Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 17.10.2021 saakka
* max 30kg

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
21,90 €
kpl
Määrä-alennus
3+21.50
5+21.36
10+21.02
1 / 2
DELTACO - LCSC-3M - Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCSC-3M - Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m -  - kuva 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m | LCSC-3M | DELTACO
21,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+21.50
5+21.36
10+21.02
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto234 kpl (15.10.2021 20:37:03)
TuotenumeroLCSC-3M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-3M
EAN koodi7340004613008
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal