Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

DELTACO OM3 kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
145,10 €
kpl
1 / 2
DELTACO OM3 kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m - DELTACO LCLC-6100
2 / 2
DELTACO OM3 kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m | LCLC-6100 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, 50/125, OM3, halogeeniton kaapeli, duplex, multimode, 100m
145,10 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla0 kpl (08.12.2022 20:39:46)
TuotenumeroLCLC-6100
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-6100
EAN koodi7340004696056
Toimitusaika-arvio13.03.2023 + 3 arkipv
(18 kpl)
TuoteryhmäValokuitukaapelit
DELTACO tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal