Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m

| 0 arvostelua
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m | LCLC-1S-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m | LCLC-1S-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m | LCLC-1S-APC | DELTACO
22,30 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+22.14
5+22.03
10+21.76
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto26 kpl (29.03.2020 20:32:59)
TuotenumeroLCLC-1S-APC
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-1S-APC
EAN koodi7333048036148
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 1 m

Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

- Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
- Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
- Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
- Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1