Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack

| 0 arvostelua
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack | UF-MM-1G-20 | Ubiquiti
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack | UF-MM-1G-20 | Ubiquiti
200,90 €
Sis. alv24%
kpl
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto0 kpl (16.12.2019 14:34:35)
TuotenumeroUBI-UF-MM-1G-20
ValmistajaUbiquiti
Valmistajan tuotekoodiUF-MM-1G-20
EAN koodi
Toimitusaika-arvioEi tiedossa
TuoteryhmäMediamuuntimet ja Transceiverit
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack UF-MM-1G-20 U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack Mediamuuntimet ja Transceiverit - UBI-UF-MM-1G-20