Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack

| 0 arvostelua
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack | UF-MM-1G-20 | Ubiquiti
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack | UF-MM-1G-20 | Ubiquiti
197,50 €
Sis. alv24%
kpl
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto1 kpl (13.07.2020 20:45:29)
TuotenumeroUBI-UF-MM-1G-20
ValmistajaUbiquiti
Valmistajan tuotekoodiUF-MM-1G-20
EAN koodi810354026027
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäMediamuuntimet ja Transceiverit
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack