Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
TP-LINK - TL-SM321B - TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km -  - kuva 1
2 / 2
TP-LINK - TL-SM321B - TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km -  - kuva 2
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km | TL-SM321B | TP-LINK
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km | TL-SM321B | TP-LINK
22,90 €
Sis. alv24%
kpl
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto9 kpl (14.06.2021 10:54:26)
TuotenumeroTL-SM321B
ValmistajaTP-LINK
Valmistajan tuotekoodiTL-SM321B
EAN koodi6935364030520
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TP-LINK tuotteet
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC), 1000Base-BX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1310nm TX/1550nm RX, 10km

Mahdollistaa signaalien lähettämisen kuidussa molempiin suuntiin eri taajuuksilla.
9/125µm. 1,25Gbps. 1550nm/1310nm. 3,3V.
Myymäläpakkaus.
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal