Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

| 0 arvostelua
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode | SFP-HP111 | DELTACO
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode | SFP-HP111 | DELTACO
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode | SFP-HP111 | DELTACO
TARJOUS
23,50 €27,80 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula14 kpl
Tukkurin varasto65 kpl (29.10.2020 20:38:25)
TuotenumeroSFP-HP111
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiSFP-HP111
EAN koodi7333048007490
Toimitusaika-arvio1 - 3 arkipäivää
Nouto: Heti, sop. mukaan
TuoteryhmäMediamuuntimet ja Transceiverit
DELTACO tuotteet
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)


- Vastaa tuotetta HP J4859C

Tarjous voimassa niin kauan kuin tavaraa on omassa varastossa.

Tämän tuotteen ostaneet ovat valinneet myös