Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
19,90 €33,80 €
kpl
1 / 2
SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode - deltaco SFP-HP111
2 / 2
SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
Tarjous voimassa niin kauan kuin tavaraa on omassa varastossa.
TARJOUS
19,90 €33,80 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula14 kpl
Saatavilla0 kpl (18.06.2024 8:17:58)
TuotenumeroSFP-HP111
Valmistajadeltaco
Valmistajan tuotekoodiSFP-HP111
EAN koodi7333048007490
Toimitusaika-arvio1 - 2 arkipäivää
TuoteryhmäMediamuuntimet
deltaco tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal