Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

| 0 arvostelua
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode | SFP-HP110 | DELTACO
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode | SFP-HP110 | DELTACO
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode | SFP-HP110 | DELTACO
25,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto38 kpl (08.03.2021 18:47:17)
TuotenumeroSFP-HP110
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiSFP-HP110
EAN koodi7340004692331
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäMediamuuntimet ja Transceiverit
DELTACO tuotteet

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta HP J4858C)

• Vastaa tuotetta HP J4858C

Tämän tuotteen ostaneet ovat valinneet myös