Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
60,40 €
kpl
1 / 1
SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm - mikrotik S+85DLC03D
SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm
60,40 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla0 kpl (25.05.2024 10:46:30)
TuotenumeroMKT-10154
Valmistajamikrotik
Valmistajan tuotekoodiS+85DLC03D
EAN koodi
Toimitusaika-arvioEi tiedossa
TuoteryhmäMediamuuntimet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal