Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 20.9.2020 saakka
* max 30kg

Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

| 0 arvostelua
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km | MC210CS | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km | MC210CS | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km | MC210CS | TP-LINK
43,40 €
Sis. alv24%
kpl
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto0 kpl (20.09.2020 19:02:47)
TuotenumeroMC210CS
ValmistajaTP-LINK
Valmistajan tuotekoodiMC210CS
EAN koodi6935364030445
Toimitusaika-arvio23.09.2020 + 3 arkipv
(30 kpl)
TuoteryhmäMediamuuntimet ja Transceiverit
TP-LINK tuotteet
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 15 km. 1310 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm.