Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

| 0 arvostelua
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps | MC200CM | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps | MC200CM | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps | MC200CM | TP-LINK
41,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto0 kpl (08.03.2021 20:31:51)
TuotenumeroMC200CM
ValmistajaTP-LINK
Valmistajan tuotekoodiMC200CM
EAN koodi6935364030438
Toimitusaika-arvio09.03.2021 + 3 arkipv
(20 kpl)
TuoteryhmäMediamuuntimet ja Transceiverit
TP-LINK tuotteet
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 0,55km 50/125 kaapelissa ja 0,22km 62,5/125 kaapelissa. 850 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm.