Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
35,50 €
kpl
1 / 3
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km - TP-LINK MC112CS
2 / 3
3 / 3
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km | MC112CS | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, 10/100Mbps, TX 1310nm/RX 1550nm, 20km, harmaa

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella.
Max. 20 km.
9/125µm
Mitat (LxSxK): 73x94x27mm.
35,50 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla0 kpl (04.12.2022 20:33:01)
TuotenumeroMC112CS
ValmistajaTP-LINK
Valmistajan tuotekoodiMC112CS
EAN koodi6935364030421
Toimitusaika-arvio23.12.2022 + 3 arkipv
(30 kpl)
TuoteryhmäMediamuuntimet
TP-LINK tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal