Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 3
TP-LINK - MC112CS - TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km -  - kuva 1
2 / 3
TP-LINK - MC112CS - TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km -  - kuva 2
3 / 3
TP-LINK - MC112CS - TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km -  - kuva 3
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km | MC112CS | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km | MC112CS | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km | MC112CS | TP-LINK
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km | MC112CS | TP-LINK
34,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto0 kpl (24.09.2021 18:46:58)
TuotenumeroMC112CS
ValmistajaTP-LINK
Valmistajan tuotekoodiMC112CS
EAN koodi6935364030421
Toimitusaika-arvio21.10.2021 + 3 arkipv
(30 kpl)
TP-LINK tuotteet
TP-LINK mediamuunnin, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, 10/100Mbps, TX 1310nm/RX 1550nm, 20km, harmaa

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella.
Max. 20 km.
9/125µm
Mitat (LxSxK): 73x94x27mm.
Tämän tuotteen ostaneet ovat valinneet myös
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal