Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-75 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-75 | DELTACO
33,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+33.73
4+33.57
8+33.24
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto84 kpl (19.01.2020 14:34:32)
TuotenumeroLCST-75
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCST-75
EAN koodi7333048034397
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - ST Multimode 50/125
DELTACO tuotteet

DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 3 m
• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
• Liittimet: SC/UPC - ST/UPC
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode