Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

OM4 Fiber cable, LC-ST Duplex, 50/125, 3m, pink

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
17,00 €
kpl
1 / 2
OM4 Fiber cable, LC-ST Duplex, 50/125, 3m, pink - deltaco LCST-73
2 / 2
Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.
17,00 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla41 kpl (25.05.2024 20:33:14)
TuotenumeroLCST-73
Valmistajadeltaco
Valmistajan tuotekoodiLCST-73
EAN koodi7333048034380
Toimitusaika-arvio2 - 6 arkipv
TuoteryhmäValokuitukaapelit
deltaco tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal