Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
DELTACO - LCST-72 - DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCST-72 - DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen -  - kuva 2
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-72 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-72 | DELTACO
22,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+23.03
5+22.92
10+22.63
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto53 kpl (23.06.2021 14:17:10)
TuotenumeroLCST-72
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCST-72
EAN koodi7333048034373
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet

DELTACO kuitukaapeli, 2 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 2 m
• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
• Liittimet: LC/UPC - ST/UPC
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode

Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal