Kirjaudu Kirjaudu
Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo

DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
25,10 €
kpl
Määrä-alennus
2+24.98
4+24.85
8+24.61
1 / 2
DELTACO LCST-72 DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen / 1
2 / 2
DELTACO LCST-72 DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen / 2
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-72 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-72 | DELTACO
25,10 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+24.98
4+24.85
8+24.61
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla31 kpl (24.01.2022 14:16:51)
TuotenumeroLCST-72
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCST-72
EAN koodi7333048034373
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäSC - SC Multimode kuitukaapelit
DELTACO tuotteet

DELTACO kuitukaapeli, 2 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 2 m
• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
• Liittimet: LC/UPC - ST/UPC
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode

Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal