Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-72 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-72 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-72 | DELTACO
21,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+21.75
5+21.64
10+21.39
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto37 kpl (16.12.2019 14:33:58)
TuotenumeroLCST-72
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCST-72
EAN koodi7333048034373
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäSC - SC Multimode 50/125
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen LCST-72 DELTACO kuitukaapeli, 2 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen. Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiins - LCST-72