Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-71 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCST-71 | DELTACO
19,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+19.71
5+19.58
10+19.25
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto27 kpl (15.12.2019 10:04:29)
TuotenumeroLCST-71
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCST-71
EAN koodi7333048034366
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - ST Multimode 50/125
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen LCST-71 DELTACO kuitukaapeli, 1 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen. Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaittei - LCST-71