Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH

| 0 arvostelua
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH | LCSC-85 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH | LCSC-85 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH | LCSC-85 | DELTACO
11,10 €
Sis. alv24%
kpl
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto0 kpl (27.09.2020 14:17:25)
TuotenumeroLCSC-85
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-85
EAN koodi7333048038197
Toimitusaika-arvio29.10.2020 + 3 arkipv
(150 kpl)
TuoteryhmäLC - SC Singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH

Yksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 5 m
• LC Simplex - SC Simplex
• Simplex 9/125 OS 1/2

Tämän tuotteen ostaneet ovat valinneet myös