Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH | LCSC-810 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH | LCSC-810 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH | LCSC-810 | DELTACO
14,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto36 kpl (10.04.2021 20:31:32)
TuotenumeroLCSC-810
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-810
EAN koodi7333048038180
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Singlemode
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH.

DELTACO kuitukaapeli, 10 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH

Yksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 10 m
• LC Simplex - SC Simplex
• Simplex 9/125 OS 1/2

Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal
Laskutus - yritykset ja yhteisöt (elasku, sähköpostilasku, kirjelasku)
Rekisteröidy ja luo yritystili