Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 13.4.2020 saakka
* max 30kg

Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCSC-705 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCSC-705 | DELTACO
33,60 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+33.44
4+33.28
8+32.97
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto100 kpl (09.04.2020 20:32:11)
TuotenumeroLCSC-705
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-705
EAN koodi7333048034229
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Multimode 50/125
DELTACO tuotteet

DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

- Kaapelin pituus: 5 m
- Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
- Liittimet: SC/UPC - SC/UPC
- Duplex MM 50/125 OM4 Multimode