Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCSC-703 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCSC-703 | DELTACO
26,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+26.76
4+26.63
8+26.36
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto43 kpl (08.12.2019 20:31:58)
TuotenumeroLCSC-703
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-703
EAN koodi7333048034212
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Multimode 50/125
DELTACO tuotteet

DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 3 m
• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
• Liittimet: LC/UPC - SC/UPC
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode