Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
31,90 €
kpl
Määrä-alennus
2+31.74
4+31.58
8+31.25
1 / 1
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen - DELTACO LCSC-703

DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 3 m
• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
• Liittimet: LC/UPC - SC/UPC
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode

31,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+31.74
4+31.58
8+31.25
Noutopiste Tuusula0 kpl
Keskusvarasto158 kpl
TuotenumeroLCSC-703
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-703
EAN koodi7333048034212
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäValokuitukaapelit
DELTACO tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal