Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 20.9.2020 saakka
* max 30kg

Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

| 0 arvostelua
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCSC-701 | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen | LCSC-701 | DELTACO
19,20 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+19.01
5+18.88
10+18.57
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto104 kpl (20.09.2020 19:02:44)
TuotenumeroLCSC-701
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-701
EAN koodi7333048034205
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Multimode 50/125
DELTACO tuotteet

DELTACO kuitukaapeli, 1 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 1 m
• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode