Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m | LCSC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m | LCSC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m | LCSC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m | LCSC-2M | DELTACO
17,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+17.72
5+17.59
10+17.29
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto135 kpl (10.12.2019 14:18:04)
TuotenumeroLCSC-2M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-2M
EAN koodi7340004612995
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 2m