Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
2 / 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m | LCSC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m | LCSC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m | LCSC-2M | DELTACO
18,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto318 kpl (11.04.2021 20:31:47)
TuotenumeroLCSC-2M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-2M
EAN koodi7340004612995
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m. DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 2m
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal
Laskutus - yritykset ja yhteisöt (elasku, sähköpostilasku, kirjelasku)
Rekisteröidy ja luo yritystili