Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
15,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+15.75
5+15.64
10+15.39
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto148 kpl (15.12.2019 14:34:34)
TuotenumeroLCSC-1M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-1M
EAN koodi7340004612988
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - SC Multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m LCSC-1M DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m LC - SC Multimode 62,5/125 - LCSC-1M