Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 17.10.2021 saakka
* max 30kg

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
17,90 €
kpl
1 / 2
DELTACO - LCSC-1M - Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCSC-1M - Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m -  - kuva 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
17,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto114 kpl (15.10.2021 20:37:03)
TuotenumeroLCSC-1M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-1M
EAN koodi7340004612988
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal