Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
19,20 €
kpl
Määrä-alennus
3+19.00
5+18.87
10+18.55
1 / 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m - DELTACO LCSC-1M
2 / 2
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m | LCSC-1M | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m
19,20 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+19.00
5+18.87
10+18.55
Noutopiste Tuusula0 kpl
Keskusvarasto189 kpl
TuotenumeroLCSC-1M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCSC-1M
EAN koodi7340004612988
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäValokuitukaapelit
DELTACO tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal