Kirjaudu Kirjaudu
Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo

DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
7,80 €
kpl
Määrä-alennus
3+7.70
6+7.61
12+7.41
1 / 2
DELTACO LCPT-1S-5 DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m / 1
2 / 2
DELTACO LCPT-1S-5 DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m / 2
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m | LCPT-1S-5 | DELTACO
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m | LCPT-1S-5 | DELTACO
7,80 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+7.70
6+7.61
12+7.41
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla19 kpl (24.01.2022 14:16:48)
TuotenumeroLCPT-1S-5
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCPT-1S-5
EAN koodi7333048036308
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäMuut kuitukaapelit
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5 m

Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää UPC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Kaapelin läpimitta 0,9 mm
• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal