Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
DELTACO - LCPT-1S-5-APC - DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCPT-1S-5-APC - DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m -  - kuva 2
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m | LCPT-1S-5-APC | DELTACO
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m | LCPT-1S-5-APC | DELTACO
8,50 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+8.40
6+8.30
12+8.10
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto22 kpl (28.09.2021 14:24:01)
TuotenumeroLCPT-1S-5-APC
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCPT-1S-5-APC
EAN koodi7333048036315
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5 m

Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää APC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Kaapelin läpimitta 0,9 mm
• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal