Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

OS2 Fiber cable, LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 6m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
8,30 €
kpl
Määrä-alennus
3+6.69
6+6.58
12+6.36
1 / 2
OS2 Fiber cable, LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 6m - deltaco LCLC-6S-SI
2 / 2
Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket. OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.
8,30 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+6.69
6+6.58
12+6.36
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla454 kpl (19.05.2024 20:34:35)
TuotenumeroLCLC-6S-SI
Valmistajadeltaco
Valmistajan tuotekoodiLCLC-6S-SI
EAN koodi7333048036285
Toimitusaika-arvio2 - 6 arkipv
TuoteryhmäValokuitukaapelit
deltaco tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal