Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m

| 0 arvostelua| Kirjoita arvostelu
15,90 €
kpl
Määrä-alennus
3+15.64
5+15.53
10+15.26
1 / 2
DELTACO - LCLC-5S-SI - DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCLC-5S-SI - DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m -  - kuva 2
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m | LCLC-5S-SI | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m | LCLC-5S-SI | DELTACO
15,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+15.64
5+15.53
10+15.26
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla147 kpl (28.10.2021 20:38:56)
TuotenumeroLCLC-5S-SI
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-5S-SI
EAN koodi7333048036261
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
Toimituskulut alkaen3,90 €
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 5 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal