Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
16,70 €
kpl
Määrä-alennus
3+16.52
5+16.41
10+16.11
1 / 2
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m - DELTACO LCLC-5S-SI
2 / 2

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 5 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

16,70 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+16.52
5+16.41
10+16.11
Noutopiste Tuusula0 kpl
Keskusvarasto85 kpl
TuotenumeroLCLC-5S-SI
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-5S-SI
EAN koodi7333048036261
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäValokuitukaapelit
DELTACO tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal