Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m

| 0 arvostelua
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m | LCLC-5S-SI-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m | LCLC-5S-SI-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m | LCLC-5S-SI-APC | DELTACO
15,80 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+15.64
5+15.53
10+15.26
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto13 kpl (06.04.2020 16:35:35)
TuotenumeroLCLC-5S-SI-APC
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-5S-SI-APC
EAN koodi7333048036278
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 5 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

- Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
- Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
- Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
- Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1