Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 13.4.2020 saakka
* max 30kg

Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m

| 0 arvostelua
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m | LCLC-5S-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m | LCLC-5S-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m | LCLC-5S-APC | DELTACO
25,80 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+25.68
4+25.55
8+25.30
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto7 kpl (09.04.2020 20:32:10)
TuotenumeroLCLC-5S-APC
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-5S-APC
EAN koodi7333048036254
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 5 m

Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

- Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
- Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
- Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
- Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1