Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
21,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+21.75
5+21.65
10+21.41
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto65 kpl (16.12.2019 14:18:05)
TuotenumeroLCLC-5M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-5M
EAN koodi7340004612964
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m LCLC-5M DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m LC - LC multimode 62,5/125 - LCLC-5M