Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | LCLC-5M | DELTACO
21,70 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+21.49
5+21.35
10+21.01
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto182 kpl (18.01.2021 10:53:00)
TuotenumeroLCLC-5M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-5M
EAN koodi7340004612964
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m