Kirjaudu Kirjaudu
Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
15,60 €
kpl
Määrä-alennus
3+15.44
5+15.33
10+15.07
1 / 2
DELTACO LCLC-4S-SI DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4m / 1
2 / 2
DELTACO LCLC-4S-SI DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4m / 2
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4m | LCLC-4S-SI | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4m | LCLC-4S-SI | DELTACO
15,60 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+15.44
5+15.33
10+15.07
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla78 kpl (22.01.2022 18:46:46)
TuotenumeroLCLC-4S-SI
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-4S-SI
EAN koodi7333048036247
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode kuitukaapelit
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 4 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal