Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 3m

| 0 arvostelua
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 3m | LCLC-3S-SI-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 3m | LCLC-3S-SI-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 3m | LCLC-3S-SI-APC | DELTACO
15,00 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+14.84
5+14.73
10+14.47
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto26 kpl (06.04.2020 18:51:03)
TuotenumeroLCLC-3S-SI-APC
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-3S-SI-APC
EAN koodi7333048036223
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 3 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

- Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
- Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
- Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
- Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1