Kirjaudu Kirjaudu
Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo

DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-pull, duplex, OS2, 3m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
44,50 €
kpl
Määrä-alennus
2+44.30
4+44.10
8+43.70
1 / 2
DELTACO LCLC-3S-PPT DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-pull, duplex, OS2, 3m / 1
2 / 2
DELTACO LCLC-3S-PPT DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-pull, duplex, OS2, 3m / 2
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-pull, duplex, OS2, 3m | LCLC-3S-PPT | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-pull, duplex, OS2, 3m | LCLC-3S-PPT | DELTACO
44,50 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+44.30
4+44.10
8+43.70
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla19 kpl (26.01.2022 20:31:17)
TuotenumeroLCLC-3S-PPT
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-3S-PPT
EAN koodi7333048040848
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode kuitukaapelit
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, push-pull, APC, 9/125, 3 m

Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Pistokeliitin (push-pull)
• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal