Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
23,00 €
kpl
Määrä-alennus
3+22.81
5+22.69
10+22.38
1 / 2
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m - DELTACO LCLC-3M
2 / 2
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
23,00 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+22.81
5+22.69
10+22.38
Noutopiste Tuusula0 kpl
Keskusvarasto93 kpl
TuotenumeroLCLC-3M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-3M
EAN koodi7340004612957
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäValokuitukaapelit
DELTACO tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal