Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
DELTACO - LCLC-3M - Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCLC-3M - Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m -  - kuva 2
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
21,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+21.40
5+21.26
10+20.93
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto317 kpl (23.06.2021 14:17:10)
TuotenumeroLCLC-3M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-3M
EAN koodi7340004612957
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal