Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | LCLC-3M | DELTACO
19,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+19.72
5+19.60
10+19.31
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto198 kpl (16.12.2019 10:48:20)
TuotenumeroLCLC-3M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-3M
EAN koodi7340004612957
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m LCLC-3M DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m LC - LC multimode 62,5/125 - LCLC-3M