Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 2m

| 0 arvostelua
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 2m | LCLC-2S-SI | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 2m | LCLC-2S-SI | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 2m | LCLC-2S-SI | DELTACO
12,30 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+12.16
5+12.07
10+11.83
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto546 kpl (29.09.2020 8:25:38)
TuotenumeroLCLC-2S-SI
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-2S-SI
EAN koodi7333048036186
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 2 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1