Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m - DELTACO - kuva 1
2 / 2
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m - DELTACO - kuva 2
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m | LCLC-2S-PPT | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m | LCLC-2S-PPT | DELTACO
41,80 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Toimitettavissa51 kpl (17.04.2021 10:48:13)
TuotenumeroLCLC-2S-PPT
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-2S-PPT
EAN koodi7333048040831
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2 m

Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal