Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m

| 0 arvostelua
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m | LCLC-2S-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m | LCLC-2S-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m | LCLC-2S-APC | DELTACO
23,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+23.78
4+23.66
8+23.42
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto9 kpl (08.12.2019 20:31:57)
TuotenumeroLCLC-2S-APC
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-2S-APC
EAN koodi7333048036179
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 2 m

Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1