Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m | LCLC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m | LCLC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m | LCLC-2M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m | LCLC-2M | DELTACO
18,40 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+18.22
5+18.09
10+17.79
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto149 kpl (23.10.2020 20:31:41)
TuotenumeroLCLC-2M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-2M
EAN koodi7340004612940
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli,LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 2m