Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 1m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
1 / 2
DELTACO - LCLC-1S-SI - DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 1m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCLC-1S-SI - DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 1m -  - kuva 2
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 1m | LCLC-1S-SI | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 1m | LCLC-1S-SI | DELTACO
13,20 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+13.06
5+12.96
10+12.72
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla9 kpl (18.09.2021 20:31:29)
TuotenumeroLCLC-1S-SI
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-1S-SI
EAN koodi7333048036155
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal