Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m

| 0 arvostelua
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m | LCLC-1S-SI-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m | LCLC-1S-SI-APC | DELTACO
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m | LCLC-1S-SI-APC | DELTACO
14,00 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+13.85
5+13.75
10+13.50
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto31 kpl (07.04.2020 10:02:26)
TuotenumeroLCLC-1S-SI-APC
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-1S-SI-APC
EAN koodi7333048036162
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC singlemode
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC €“ LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 1 m

Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

- Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
- Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
- Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
- Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1