Kirjaudu Kirjaudu
Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
20,40 €
kpl
Määrä-alennus
3+20.20
5+20.07
10+19.74
1 / 2
DELTACO LCLC-1M Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m / 1
2 / 2
DELTACO LCLC-1M Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m / 2
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | LCLC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | LCLC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | LCLC-1M | DELTACO
20,40 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+20.20
5+20.07
10+19.74
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla130 kpl (26.01.2022 20:31:17)
TuotenumeroLCLC-1M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-1M
EAN koodi7340004612933
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode kuitukaapelit
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal