Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | LCLC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | LCLC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | LCLC-1M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | LCLC-1M | DELTACO
17,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+17.72
5+17.60
10+17.30
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto121 kpl (10.12.2019 18:47:49)
TuotenumeroLCLC-1M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-1M
EAN koodi7340004612933
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m