Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

OS2 Fiber cable, LC – LC, simplex, singlemode, APC, 10m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
10,00 €
kpl
Määrä-alennus
3+7.98
6+7.86
12+7.62
1 / 2
OS2 Fiber cable, LC – LC, simplex, singlemode, APC, 10m - deltaco LCLC-10S-SI-APC
2 / 2
Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket. OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.
10,00 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
3+7.98
6+7.86
12+7.62
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla4 kpl (18.06.2024 20:33:34)
TuotenumeroLCLC-10S-SI-APC
Valmistajadeltaco
Valmistajan tuotekoodiLCLC-10S-SI-APC
EAN koodi7333048036131
Toimitusaika-arvio2 - 6 arkipv
TuoteryhmäValokuitukaapelit
deltaco tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal