Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
28,60 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+28.46
4+28.33
8+28.06
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto53 kpl (30.09.2020 18:47:07)
TuotenumeroLCLC-10M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-10M
EAN koodi7340004612971
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m