Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 17.10.2021 saakka
* max 30kg

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
33,90 €
kpl
1 / 2
DELTACO - LCLC-10M - Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCLC-10M - Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m -  - kuva 2
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
33,90 €
Sis. alv24%
kpl
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto0 kpl (15.10.2021 20:37:02)
TuotenumeroLCLC-10M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-10M
EAN koodi7340004612971
Toimitusaika-arvioEi tiedossa
DELTACO tuotteet
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m
Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal