Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
menu Tuoteryhmät
Kauppasatama.fi verkkokauppa Kauppasatama.fi verkkokauppa
Näytä hinnatAlv24% Alv0%
Tuoteluettelo

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
39,90 €
kpl
Määrä-alennus
2+39.66
4+39.43
8+38.96
1 / 2
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m - DELTACO LCLC-10M
2 / 2
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m
39,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+39.66
4+39.43
8+38.96
Noutopiste Tuusula0 kpl
Saatavilla32 kpl (09.12.2022 20:34:09)
TuotenumeroLCLC-10M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-10M
EAN koodi7340004612971
Toimitusaika-arvio2 - 6 arkipv
TuoteryhmäValokuitukaapelit
DELTACO tuotteet
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal