Tuoteluettelo
Tuotealueet
Tuoteluettelo
Toimitukset Matkahuollon kautta
Toimitukset Postin kautta

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m

| 0 arvostelua
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | LCLC-10M | DELTACO
29,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+29.77
4+29.63
8+29.36
Oma varasto Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto46 kpl (12.12.2019 18:47:39)
TuotenumeroLCLC-10M
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-10M
EAN koodi7340004612971
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
TuoteryhmäLC - LC multimode 62,5/125
DELTACO tuotteet
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m LCLC-10M DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m LC - LC multimode 62,5/125 - LCLC-10M