Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Ilmainen toimitus yli 99 euron tilauksille
Voimassa 17.10.2021 saakka
* max 30kg

DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-Pull, duplex, OS2, 0,5m

| 0 arvostelua | Kirjoita arvostelu
40,90 €
kpl
Määrä-alennus
2+40.81
4+40.63
8+40.26
1 / 2
DELTACO - LCLC-0S-5-PPT - DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-Pull, duplex, OS2, 0,5m -  - kuva 1
2 / 2
DELTACO - LCLC-0S-5-PPT - DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-Pull, duplex, OS2, 0,5m -  - kuva 2
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-Pull, duplex, OS2, 0,5m | LCLC-0S-5-PPT | DELTACO
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-Pull, duplex, OS2, 0,5m | LCLC-0S-5-PPT | DELTACO
40,90 €
Sis. alv24%
kpl
Määrä-alennus
2+40.81
4+40.63
8+40.26
Noutopiste Tuusula0 kpl
Tukkurin varasto53 kpl (16.10.2021 10:54:08)
TuotenumeroLCLC-0S-5-PPT
ValmistajaDELTACO
Valmistajan tuotekoodiLCLC-0S-5-PPT
EAN koodi7333048040817
Toimitusaika-arvio2 - 5 arkipäivää
DELTACO tuotteet

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, push-pull, APC, 9/125, 0,5 m

Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.

OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.

• Pistokeliitin (push-pull)
• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB
• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti
• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia
• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1

Pivo
MobilePay
Siirto
Nordea
Danske Bank
S-Pankki
POP-Pankki
Säästöpankki
Oma Säästöpankki
Ålandsbanken
OP
Handelsbanken
Aktia
Visa
Visa Electron
Mastercard
OP Lasku
Collector
Jousto
Paypal