Kirjaudu Kirjaudu
Kauppasatama logo
Tuoteluettelo
Tuoteluettelo
Suodata hakutuloksia Näytä suodattimet

VOLKTEK tuotteet

VOLKTEK NHL-207 Volktek asennuskotelo mediakonvertterille, valokuitu - ethernet Volktek asennuskotelo mediakonvertterille, valokuitu - ethernetVolktek asennuskotelo mediakonvertterille, valokuitu - ethernet. Volktek FTTH-asennuskotelo mediakonvertterille, valokuitu - ethernet FTTH (Fibre To The Home): Optinen liityntäverkko, jossa kuitu tulee kotiin saakka.) Ei varastossa NHL-207
24,70 €
VOLKTEK GBM-104/8101-040003 Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), multimode LC, 500m Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), multimode LC, 500mVolktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), multimode LC, 500m. Volktek, Gigabit rajapinnan muunnin (Mini GBIC), multimode LC, 500m Bulk = ilman myymäläpakkausta, toimitetaan muovipussissa. Ei varastossa GBM-104
47,00 €
VOLKTEK GBM-104-10/8101-0400 Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), singlemode SC, 10km Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), singlemode SC, 10kmVolktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), singlemode SC, 10km. Volktek, Gigabit rajapinnan muunnin (Mini GBIC), singlemode LC, 10km Bulk = ilman myymäläpakkausta, toimitetaan muovipussissa. Ei varastossa GBM-104-10
71,20 €
VOLKTEK NXF-742MC/8107-42124 Volktek muunnin, kuitu SC multimode - TP RJ45,100Mbps Volktek muunnin, kuitu SC multimode - TP RJ45,100MbpsVolktek muunnin, kuitu SC multimode - TP RJ45,100Mbps. Volktek mediamuunnin, kuitu SC multimode - TP RJ45,100Mbps Mediakonvertteri kuidun liittämiseksi tavalliseen TP-verkkoon tai päinvastoin. Ei varastossa NXF-742MC
91,80 €
VOLKTEK NXF-719 Volktek NXF-719 - Kotelo, jossa paikat 12kpl mediamuuntimelle Volktek NXF-719 - Kotelo, jossa paikat 12kpl mediamuuntimelleVolktek NXF-719 - Kotelo, jossa paikat 12kpl mediamuuntimelle. Volktek NXF-719 - Kotelo, jossa paikat 12kpl mediamuuntimelle, telineasennettava, musta Kapasiteetti: 12kpl mediamuunninta 2 PSU Mitat (LxSxK): 430x290x133mm Ei varastossa NXF-719
409,70 €
Pivo MobilePay Siirto Nordea Danske Bank S-Pankki POP-Pankki Säästöpankki Oma Säästöpankki Ålandsbanken OP Handelsbanken Aktia Visa Visa Electron Mastercard OP Lasku Walley Jousto Paypal